Koniec rozgrywek to czas podsumowań

W ubiegłą sobotę nasi trampkarze wyruszyli z samego rana na ostatni w tym sezonie – mecz do Borowa. Pogoda tego dnia nie rozpieszczała. Mroźne powietrze nie pomagało w graniu w piłkę, jednak nie szukając usprawiedliwień chcieliśmy pokazać się z jak najlepszej strony. Pierwsza połowa niestety obnażyła nasze problemy z budowaniem gry. Duża ilość niedokładnych podań i prostych strat zmusiła nas do wzięcia się w garść i wyjścia na drugą połowę z większą koncentracją. I tak było… Mimo to, paradoksalnie, w drugiej połowie straciliśmy 2 bramki i mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Lider Borów zagrał dobry mecz, mądrze rozgrywając na naszej połowie ale w naszej grze też można było zobaczyć parę plusów. Po odzyskaniu piłki bardzo szybko, momentami kombinacyjnie, przenosiliśmy piłkę na połowę rywala. Staraliśmy się grać piłką, co wygląda z każdym meczem coraz lepiej. Koniec rozgrywek to czas podsumowań i wyciągania wniosków, co oczywiście zrobimy by z czystą kartą wejść w następny sezon. Hej MKP!