Porażka w pierwszym meczu

GKS Mirków/Długołęka – MKP Wołów 3:2 (2:1)

W inauguracyjnym meczu wiosennej rundy zespół seniorów MKP Wołów zmierzył się w meczu wyjazdowym z zespołem GKS Mirków/Długołęka. Mecz rozpoczął się dobrze dla naszej drużyny, która otworzyła wynik meczu po bramce Pawła Janusa (asysta Szymon Czyżowicz). W odpowiedzi zespół gospodarzy zdobył niestety dwie bramki, co dało im prowadzenie do przerwy w stosunku 2:1.W 53 minucie drugiego swojego gola strzelił dla gospodarzy Tobiasz Jarczak, co podwyższyło wynik meczu. Bramkę kontaktową, ładnym uderzeniem przewrotką z pola karnego zdobył Kamil Żbik. Do końca meczu nasz zespół ambitnie walczył o zdobycie wyrównującego gola, ale nie udało się już doprowadzić do remisu.

Spotkanie zostało rozegrane na boisku w Łozinie.