Porażka z Orłem

Pechowej porażki doznał nasz zespół seniorów w meczu 19 kolejki IV ligi dolnośląskiej z drużyną Orła Prusice.

Wynik meczu otworzył w 1 połowie zawodnik gospodarzy, Mateusz Olikiewicz. W odpowiedzi nasi zawodnicy pięciokrotnie oddali strzał na bramkę rywali (strzelali kolejno: dwukrotnie Janus i Żbik oraz Jasiński), a najbliżej strzelenia wyrównującej bramki był Janus w 29 minucie. Po zmianie stron nadal ambitnie dążyliśmy do odwrócenia losów meczu, a przepiękny strzał Krystiana Włodarczyka z ok. 40 metrów przyniósł nam wyrównującą bramkę. Przy stanie 1:1 nadal atakowaliśmy bramkę gospodarzy i ponownie najbliżej zdobycia bramki był Janus, którego strzał w 85 minucie trafił w słupek bramki. Na minutę przed zakończeniem regulaminowego czasu gry podczas próby zablokowania zawodnika gospodarzy kontuzji doznał D. Szaciło. Sędzia meczu odgwizdał rzut wolny, który gospodarze zamienili na zwycięską bramkę.
Sobotnie spotkanie z Orłem Prusice rozegrano na boisku w Wielkiej Lipie.

Orzeł Prusice – MKP Wołów 2:1 (1:0)