Domowe zwycięstwo seniorów

MKP Wołów – Orzeł Ząbkowice 2:1 (1:1)


Zespół gości w pierwszej części meczu nastawił się na grę z kontry, co zmusiło nasz zespół do rozgrywania piłki w ataku pozycyjnym. Mimo takiego ustawienia zespołu Orła już w 2 minucie meczu piłka minimalnie minęła poprzeczkę gości, gdy strzał zza pola karnego został jeszcze podbity przez jednego z naszych zawodników. W 30 minucie po dośrodkowaniu bramkę dla gości zdobył napastnik Orła, Tomasz Piątkowski. Strata bramki mocno zmobilizowała naszych zawodników, którzy jeszcze śmielej zaczęli naciskać szyki obronne gości. Krystian Jasiński wyblokował bramkarza ząbkowiczan, który następnie sfaulował naszego pomocnika i sędzia podyktował rzut karny dla naszego MKP. W 33 minucie Kamil Żbik pewnie wykorzystał jedenastkę, a pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem.

Po przerwie obydwa zespoły miały swoje szansę na objęcie prowadzenia, ale losy meczu przesądził strzał Pawła Janusa, który wykorzystał podanie od Żbika i zdobył zwycięską bramkę dla MKP w 87 minucie spotkania.

W najbliższą sobotę, 18 maja zapraszamy kibiców naszego zespołu na mecz wyjazdowy:

Sokół Wielka Lipa – MKP Wołów 18.05.2019 o godz. 15:00

MKP Wołów – Orzeł Ząbkowice 2:1 (1:1)

Bramki:
0:1 – ’30 Tomasz Piątkowski
1:1 – ’33 Kamil Żbik – rzut karny
2:1 – ’87 Paweł Janus

MKP Wołów:
1. Przemysław Harwat – 22. Daniel Kamiński, 20. Szymon Czyżowicz, 13. Damian Szaciło, 2. Adam Judziński (’89. 3. Bartosz Gałecki) – 17. Krystian Jasiński (‘65. 16. Krystian Włodarczyk), 7. Kamil Żbik, 15. Jakub Kazanecki, 10. Konrad Tabak, Piotr Hryszkiewicz (’79. 19. Kamil Moskwa) – 14. Paweł Janus

Ławka rezerwowych:
99. Maciej Szaciłło, 5. Przemysław Rąpała

Żółte kartki: ’64. Jasiński, ’79. Włodarczyk, ’85 Kamiński, ’89 Tabak

Dodaj komentarz