Pierwsze zwycięstwo

Sobotnia inauguracja sezonu wrocławskiej klasy okręgowej wypadła pomyślnie dla naszego zespołu seniorów. Zawodnicy MKP zwyciężyli w wyjazdowym meczu 1 kolejki z Orłem Marszowice 3:0.

Już w 3 minucie meczu podanie Marka Gacka na bramkę zamienił Marcin Berestecki. W 37 minucie spotkania akcję Daniela Kamińskiego zatrzymał faulem w polu karnym obrońca gospodarzy, a sędzia spotkania wskazał na „wapno”. Kamil Żbik pewnym strzałem z 11 metrów zdobył drugą bramkę dla naszego zespołu. W 2 połowie meczu Kamiński zdobył swoją drugą bramkę i ustalił końcowy wynik spotkania.

W barwach MKP zagrało łącznie 4 nowych zawodników:

– Marcin Berestecki (1997)– poprzednio Herosi Stary Wołów

– Kamil Miłkowski (1993) – Victoria Orzeszków

– Oskar Juwa (2001) – Chrobry II Głogów

– Michał Kamraj (2000) – WKS Śląsk Wrocław

– Janusz Rosa (1991) – KP Brzeg Dolny

Drugim bramkarzem MKP w tej rundzie będzie Kacper Golinowski (2002 rocznik), z zespołu juniorów starszych naszego klubu.

W najbliższą niedzielę, 25 sierpnia godz. 15:00 zapraszamy kibiców na inaugurację sezonu klasy okręgowej

MKP Wołów – Olimpia Podgaj – 25.08.2019 o godz. 15:00

Orzeł Marszowice – MKP Wołów 0:3 (0:2)