Zwycięstwo w końcówce!

Niedzielny mecz prowadzony był pod dyktando naszego zespołu, ale końcowe zwycięstwo nie przyszło nam łatwo. MKP Wołów – Olimpia Podgaj 2:1 (0:0)

W 1 połowie spotkania swoje szansę na zdobycie bramki mieli Kamil Żbik, Marek Gacek czy Marcin Berestecki. Strzały naszych zawodników nieznacznie mijały bramkę przeciwnika lub trafiały w bramkarza gości. Dwie zmiany dokonane w przerwie meczu pozwoliło na utrzymanie intensywności w grze ofensywnej mimo 30 stopniowego upału. Co najmniej cztery sytuacje wykreowane do 70 minuty nie przyniosły jednak gola otwierającego wynik meczu. W 71 minucie spotkania zespół gości wyszedł z jedną z nielicznych akcji ofensywnych, a Radosław Wandzel zdobył bramkę dla gości dobijając strzał kolegi z zespołu. Kolejne trzy zmiany w naszym zespole i zmiana ustawienia zawodników na pozycjach przyniosły jednak efekt w postaci dwóch bramek. Bramkę na 1:1 zdobył Żbik w 87 minucie. Dwie minuty później ten sam zawodnik zdobył bramkę na wagę trzech punktów. Po 2 kolejkach nasz zespół seniorów ma komplet punktów!