Barycz Sułów – Mkp Wołów 1-6

Czwarte, kolejne zwycięstwo odnieśli dziś seniorzy w meczu z Baryczą Sułów. Spotkanie było bardzo wyrównane, ale nasi zawodnicy wykazali się większą skutecznością w ataku i zespołowością w grze obronnej.

Pierwsza bramka to zwieńczenie szybkiego rozegrania piłki na połowie przeciwnika, a akcję MKP wykończył Kamil Żbik. Drugi gol padł po bardzo odważnym wrzuceniu piłki na wolne pole przez Sebastiana Kościuka, do której na pełnej szybkości dopadł Kamil Żbik i mocnym uderzeniem w narożnik bramki gospodarzy podwyższył wynik meczu. Po stracie drugiej bramki gospodarze ruszyli z jeszcze większą determinacją, a dośrodkowanie z rzutu rożnego skutecznie zamienił na bramkę Jakub Przybylski. Do końca 1 połowy nie padło już więcej bramek, a zawodnicy w przerwie wysłuchali uwag trenera, Piotra Bolkowskiego.

Początek drugiej połowy meczu to kontynuacja ofensywnej gry zespołu Baryczy i umiejętne wyprowadzanie piłki przez nasz zespół. W 50 minucie meczu dobre podanie tuż przed polem karnym otrzymał Krystian Włodarczyk, ruszył z piłką w pole karne i pięknym strzałem lewą nogą strzelił bramkę. To jednak nie załamało sułowian, którzy nadal napierali na naszą bramkę oddając kolejne strzały na bramkę Macieja Szaciłły. Skuteczne interwencje bramkarza i dobra gra obrońców wspieranych przez pozostałych zawodników z pola pozwoliły przetrwać napór gospodarzy. Ostatnie 5 minut meczu to koncert skuteczności w ataku naszego zespołu. Kolejne bramki zdobywali: Kamil Żbik, Kamil Miłkowski i Marek Gacek, który przymierzył w okienko bramki Baryczy.

W meczu mieli okazje zadebiutować: Kamil Bąk – z zespołu juniorów starszych oraz Kamil Kuliński – poprzednio Victoria Orzeszków.

W najbliższym sobotę, 14 września o godz. 16:00 w Wołowie będziemy gościli zespół lidera tabeli, Mechanik Brzezina. Serdecznie zapraszamy!

Barycz Sułów – MKP Wołów 1:6 (1:2)
Bramki:
0:1 – ’30 Kamil Żbik
0:2 – ’36 Kamil Żbik
1:2 – ’39 Jakub Przybylski
1:3 – ‘50 Krystian Włodarczyk
1:4 – ’85 Kamil Żbik
1:2 – ’86 Kamil Miłkowski
1:3 – ’89 Marek Gacek
MKP Wołów:
99. Maciej Szaciłło – 22. Daniel Kamiński (’89. 16. Kamil Bak), 20. Szymon Czyżowicz, 5. Oskar Juwa, 19. Kamil Moskwa – 7. Kamil Żbik (’90. 15. Kamil Kuliński), 17. Krystian Jasiński (’67. 13. Kamil Miłkowski), 8. Sebastian Kościuk, 6. Michał Kamraj (’76. 10. Konrad Tabak), 11. Marek Gacek – 9. Krystian Włodarczyk (’89. 2. Adam Judziński)
Ławka rezerwowych:
1. Kacper Golinowski – 3. Bartosz Gałecki

Żółte kartki: ’13. K. Żbik, ’18. S. Koścuk, ’24. K. Włodarczyk, ’31 M. Szaciłło

Dodaj komentarz