Odra Malczyce – Mkp Wołów 1:3

Niedzielne spotkanie mimo wczesnej rozpoczęło się o 11:00, ale cały przebieg meczu był niespotykanie gorący nie tylko ze względu na wysoka temperaturę powietrza.

Wynik meczu otworzył występujący w tym meczu w roli napastnika Krystian Włodarczyk, który wykorzystał podanie Marka Gacka i skierował piłkę do siatki. Jeszcze przed przerwą nasz zespół stworzył sobie co najmniej dwie dogodne sytuacje, ale nie udało się zamienić ich na bramki. W drugiej połowie spotkania gospodarze mocniej zaatakowali, co przyniosło im pierwszą dobrą sytuację, w której Daniel Kamiński ratował się faulem w polu karnym. Sędzia wskazał na rzut karny, który jednak został obroniony przez naszego bramkarza, Macieja Szaciłło!
Piłkarze Odry zdobyli bramkę na wagę remisu po strzale Tomasza Króla w 6 minucie spotkania. W ostatnim kwadransie meczu to nasi zawodnicy zachowali więcej sił i skuteczności na boisku, a rezerwowy w dzisiejszym meczu Marcin Berestecki wykorzystał dwie z czterech dobrych sytuacji. Bramki, dające niezwykle ważne zwycięstwo zdobył w 86 i 89 minucie spotkania!

W najbliższym tygodniu zespół seniorów naszego MKP rozegra 2 spotkania:

– w środę, 4 września o godz. 17:30 KOMETA KRZELÓW – MKP w ramach 1/32 rozgrywek strefy dolnośląskiej Pucharu Polski
– w niedzielę, 8 września godz. 15:30 mecz 4 kolejki wrocławskiej klasy okręgowej Barycz Sułów – MKP Wołów

Odra Malczyce – MKP Wołów 1:3 (0:1)