Wygrana z liderem

Piąte zwycięstwo z rzędu odnieśli w sobotnie popołudnie seniorzy MKP w meczu z dotychczasowym liderem, Mechanikiem Brzezina.

Zespół gości przez większą część meczu grał wysokim pressingiem, co mocno utrudniało ofensywną grę naszym zawodnikom. Po raz kolejny spotkanie „było bardzo wyrównane, a nasi zawodnicy wykazali się większą skutecznością w ataku i zespołowością w grze obronnej”.

Pierwszą bramkę w meczu zdobyliśmy tuż przed przerwą, Krystian Włodarczyk wykorzystał dobre podanie w pole karne, zwiódł obrońcę i delikatnym strzałem umieścił piłkę w bramce Mechanika. Swojego drugiego gola w tym meczu zdobył w 51 minucie meczu, ale tym razem mocniejszym strzałem pokonał bramkarza gości.

W najbliższym tygodniu rozegramy dwa mecze:

– w środę, 18.09 – Bór Oborniki Śląskie – MKP – godz. 17:00

– w sobotę, 21 września o godz. 16:00 w Żurawinie rozegramy ligowy mecz wyjazdowy.

MKP Wołów – Mechanik Brzezina 2:0 (1:0)