Czteropak Gacka

Sobotnie spotkanie z GKS Kobierzyce przyniosło siódme kolejne zwycięstwo.

Pierwsza połowa meczu mimo kilku szans zakończyła się wynikiem 0:0. Bramkarz gości obronił najpierw obronił groźny strzał Kamila Miłkowskiego (podanie Janusza Rosy), a w 19 minucie ponownie udaną interwencją zatrzymał uderzenie Marka Gacka (podanie Daniela Kamińskiego). 10 minut później Kamiński ponownie wykreował dobrym podaniem korzystną sytuację do oddania strzału przez Michała Kamraja, ale tym razem strzał przeszedł nad poprzeczką. W 36 minucie meczu Gacek strzelał z rzutu wolnego, ale ponownie bramkarz gości udanie interweniował.
Druga połowa meczu to kontynuacja ofensywnej gry naszego zespołu, a swoje szanse mieli Kamiński i Miłkowski. W 52 minucie meczu dośrodkowanie z rzutu wolnego Krystiana Włodarczyka zamienił na bramkę Marek Gacek. 9 minut później ten sam zawodnik indywidualną akcją wszedł w pole karne i skutecznym strzałem podwyższył wynik meczu. Trójkowa akcja Kamila Moskwy, Włodarczyka i Gacka przyniosła trzecią bramkę spotkania w 68 minucie. Sześć minut później Gacek po raz drugi w tym meczu indywidualną akcją zdobył bramkę w meczu. Wynik nie uległ już zmianie choć swoje szansę na podwyższenie rezultatu mieli jeszcze Kamiński, Kamraj i Kamil Bąk.
Warto podkreślić debiut w bramce naszego zespołu Kacpra Golinowskiego, który następnego dnia obchodził swoje 17-te urodziny.

W najbliższą sobotę, 5 października rozegramy mecz w Siechnicach o godzinie 16:00.

MKP Wołów – GKS Kobierzyce 4:0 (0:0)