Piąte wyjazdowe zwycięstwo

Ósme zwycięstwo w ósmym meczu z ośmioma strzelonymi bramkami!

Sobotni mecz w Siechnicach dobrze rozpoczął się dla naszego zespołu, a akcję Kamila Miłkowskiego, Konrada Tabaka wykończył skutecznie Kamil Żbik strzelając bramkę z 6 metrów. W kolejnych minutach strzały na bramkę gospodarzy oddawali Miłkowski, Marek Gacek x 2 (z rzutu wolnego i w sytuacji sam na sam), ale dopiero dwójkowa akcja Oskara Juwy z Gackiem przyniosła drugą bramkę w meczu.  Trzecią bramkę zdobył ponownie Gacek, który 2 minuty później asystował przy bramce Żbika. W 22 minucie meczu mocny strzał Adam Judzińskiego odbił się od zawodnika Energetyka Siechnice, Mateusza Czajki, co zmyliło bramkarza gospodarzy i przyniosło nam piątą bramkę w meczu. Zaledwie minutę później Żbik podał do Kamila Moskwy, który zdobył szóstą bramkę. Na minutę przed końcem pierwszej połowy siódmą bramkę w meczu zdobył Miłkowski po zagraniu Żbika.

Druga połowa przyniosła nam jedną bramkę choć sytuacji w meczu nie brakowało, a szansę na podwyższenie mieli: Gacek, Krystian Włodarczyk, Michał Kamraj (uderzył w poprzeczkę bramki gospodarzy), Daniel Kamiński (po jego uderzeniu piłka trafiła w słupek) oraz Kamil Bąk.

Ósmą, ostatnią bramkę sobotniego pojedynku zdobył Krystian Jasiński po podaniu Włodarczyka w 86 minucie.

W najbliższym sobotę, 12 października o godz. 15:00 w Wołowie będziemy gościli zespół Czarni Jelcz Laskowice. Serdecznie zapraszamy!

Energetyk Siechnice – MKP Wołów 0:8 (0:7)